Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK POZNÁNÍ - aktivní dovolená do hotelu i pod stan

CK POZNÁNÍ - aktivní dovolená do hotelu i pod stan

Palackého tř. 2477
530 02 Pardubice
Telefon: 466 535 401
Web: http://www.poznani.cz
Email: poznani@poznani.cz

 

AKTIVNÍ DOVOLENÁ pro každého do hotelu i pod stan s dlouholetou tradicí (od r. 1993). CK POZNÁNÍ - specialista na poznávací zájezdy s turistikou a cykloturistikou, pobytově poznávací zájezdy, daleké cesty, zájezdy pro školní a jiné kolektivy a dlouhodobě úspěšně organizuje tzv. Pohodové týdny v Alpách pěšky i na kole. Pojeďte s námi do Evropy i do exotiky, navštivte s námi svět!

Naší specialitou jsou vedle široké nabídky dalších produktů v duchu aktivní dovolené poznávací a pobytové zájezdy s turistikou. Na poznávacím zájezdu se stany se můžeme rychle přesouvat. Autobus nám pomůže rychle překonat turisticky méně zajímavé oblasti, maximum času tak strávíme putováním v přírodě či prohlídkou památek.

CK POZNÁNÍ - Jiří Erben

Novinky sezóny 2018/2019

Pro ty z vás, kteří dávají před stanem přednost pohodlí hotelu či apartmánu, máme také připravenu alternativu poznávacích zájezdů s turistikou. Snažíme se volit ubytovací zařízení také tak, aby se časové ztráty spojené s přesuny co nejvíce snížily.

Protože je mezi námi i Vámi spousta těch, kteří od doby našich začátků založili své rodiny, ale chtějí i přesto v rámci možností aktivně cestovat, před lety jsme přišli se seriálem pobytů s výlety, který je určen nejen pro rodiny s dětmi, ale i naše seniory či cestovatele, kteří si prostě chtějí dopřát pohodičku, ale aktivně. 

* Pohodové týdny nejen v Alpách
* Pobytově poznávací zájezdy
* Poznávací zájezdy v Evropě i v exotice
* Poznávací zájezdy s turistikou
* Poznávací zájezdy se stany
* Horská turistika

Tipy na AKTIVNÍ DOVOLENOU: Korsika, Provence, Kanárské ostrovy, Liparské ostrovy, Kalábrie, Albánie, Makedonie, Bosna s Hercegovina, Černá Hora, Rumunsko - Maramureš, Ukrajina, Gruzie, Arménie, Ázerbajdžán, Malajsie, Srí Lanka, Bali, Vietnam, Peru, Mexiko, Argentina, USA, Írán, Mauricius, Seychely, Kuba, Havaj, Filipíny, Nepál, Mongolsko, Čína, Honkong.

Ti, kdo chtějí relaxovat ve stínu alpských velikánů, mají možnost pohodově strávit týden v luxusním ubytování poznáváním zajímavých míst, procházkami nebo lehkou až středně těžkou turistikou. 

CK POZNÁNÍ - Jiří Erben

Sportovně laděné zájezdy s horskou turistikou nebo cyklistikou, daleké cesty či treking v exotice do vzdálených i méně vzdálených míst jsou jen další nabídkou, kterou Vám předkládáme. Samozřejmě stejně jako všechny CK na našem trhu i my spolupracujeme s našimi dlouholetými i novými obchodními partnery - českými cestovními kancelářemi. Důvod je jediný: předložit Vám všem co nejširší výběr možností pro Vaše cestování.

* Letecké zájezdy
* Exotické ostrovy
* Daleké poznávací cesty

KAM JEZDÍME?
Většina našich zájezdů míří sice mimo domovinu, ale zůstává stále v rámci Evropy. Starý kontinent nabízí obrovskou rozmanitost. Snad nikde jinde na světě není na tak malém území tolik rozličných kultur a jazyků, tak pestrá příroda do které jsou vetkané četné historické památky, které nám připomínají bouřlivé dějiny kontinentu. A právě bouřlivé dějiny i nedávná historie zapříčinila, že máme na dosah místa nepoznaná, která se nám díky současnému vývoji pozvolna otevírají. Jsou to místa, kde nepotkáte davy turistů, kde máte pocit, že čas se zastavil dávno před několika staletími, kde žijí lidé, z jejichž pohledu je vnímání času a priorit lidského bytí tolik rozličné vnímání našemu. Odměnou za přijetí skromných podmínek pro unavené cestovatele jsou nádherné hory i památky pod ochranou UNESCO, zajímavé kultury i dějiny národů, které ač nedaleko od nás, vlivem tisíciletého vývoje jsou naprosto odlišné. V těchto zemích, zemích Balkánu, ještě patrně velmi dlouho nebude existovat servis, na který je již řada novodobých cestovatelů zvyklá z ostatní Evropy. Pro svou ryzost, divokost i poetičnost však stojí tyto země za Poznání. V neposlední řadě nabízí CK Poznání zájezdy do exotických destinací.

Tipy na outdoor dovolenou 2018: Ukrajina s turistikou, Rumunsko s turistikou

* Cyklozájezdy v Evropě
* Cyklozájezdy na Balkáně a Ukrajině
* Cyklozájezdy pod Alpami

... NĚCO NAVÍC
Pro všechny naše účastníky zájezdů jsme připravili internetovou fotogalerii www.ucastnici.cz. Na těchto stránkách si účastníci našich zájezdů mohou vyměňovat fotografie ze zájezdů nebo si napsat zprávu a domluvit si společnou dovolenou. Navíc, kdokoli se na tuto internetovou adresu přihlásí, může si libovolně všechny fotografie prohlédnout.

CK POZNÁNÍ - Jiří Erben

CK Poznání má pojištění proti úpadku u pojišťovny UNION.

ČLÁNKY CK:
Rakouský Zillertal - kde se cyklistika mění v lyžování
Kosovo - zájezdy na albánském pomezí
Rumunsko - pestrá dovolená v horách i u moře
Černá Hora - národní parky, moře a další lákadla

Další kontakty

Další telefon: 466 510 074

Pobočka Praha 3
Bořivojova 23 (vchod z Ondříčkovy)
222 211 756
praha@poznani.cz

Pobočka Brno
Nám. Svobody 10 (nádvoří Alfa pasáže)
542 213 676
brno@poznani.cz 

Naše fotografie

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.