Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Palmera - Jiří Harajda

CK Palmera - Jiří Harajda

Obránců míru 1924
438 01 Žatec
Telefon: 415 710 031-2
Web: http://www.palmera.cz
Email: info@palmera.cz

 

Máme pestrou nabídku pobytových i poznávacích zájezdů. Mezi naše nejlepší zájezdy patří poznávací okruh Západním pobřežím USA. Můžete se těšit na nádhernou přírodu Kalifornie i Nevady, budete obdivovat velká města jako je Los Angeles, San Francisco, San Diego. Užijete si zábavu v Universal Studiích Hollywood, tajit se Vám bude dech na show kosatek ve Vodním světě v San Diegu. Budete obohaceni o odbornou prohlídku Downtownu v LA. V Sequoia NP a na Grand Canyonu si budete připadat jako mravenci. Náš bohatý program je opět prodloužen o dny, které budeme věnovat opalování a odpočívání na plážích v Santa Monice a Malibu. Dle spokojenosti našich klientů a bezkonkurenční ceně řadíme tento okruh k úplně nejoblíbenějším.

Každoročně také pořádáme krátké poznávací zájezdy do evropských velkoměst. Můžete se těšit na velmi oblíbenou kombinaci Paříže a Londýna. Na tomto autobusovém zájezdě budete mít možnost porovnat tyto dvě významné evropské metropole. Dále v naší nabídce nemůže chybět výlet do Krakówa, solných dolů ve Wieliczce a návštěva KT Osvětim.

Dále budeme opět organizovat náš populární letní dětský tábor s výukou anglického jazyka v Nečtinech. 

V nabídce lyžařských zájezdů již mnoho sezón kraluje Passo Tonale. V posledních letech je velmi oblíbené ubytování v apartmánech v Residence Adamello, která je v bezprostřední blízkosti sjezdovek. Vzhledem k velmi dobrým kontaktům zajišťujeme též ubytování v jiných rezidencích a hotelech s možností stravy.

Další novinkou v naší nabídce je možnost ubytování s polopenzí v penzionu v rakouském Hochzillertalu. Tento penzion nabízíme v bezkonkurenční ceně. Vzdálenost od hlavního vleku je cca 1,5km.

Naše CK zajišťuje zájezdy pro kolektivy, jednotlivce, školní výlety, sportovní, kulturní a jiné. V naší kanceláři můžete též uzavřít cestovní pojištění od České pojišťovny,a.s.

Pro své klienty zajišťujeme možnost odvozu na letiště přímo z pohodlí domova.

ČLÁNEK CK:
Západním pobřežím USA trochu jinak

Další kontakty

Mobil: 777 086 040

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.